You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Čo u nás nájdete

Aktívna pena 8x

Aktívna pena (hadica po pravej strane) rozpustí hrubé nečistoty a odporúča sa aplikovať ako prvá pre požadovaný výsledok. Pre požadovaný výsledok následne použite horúcu vodu s mikropráškom, oplach, vosk, oplach s osmovodou.

AUTOMATICKÁ MENIČKA PEŇAZÍ

Kedykoľvek si môžete ísť rozmeniť peniaze na drobné vďaka automatickej meničke. Stačí vložiť bankovku a automat Vám vyhodí 50 centovky a 1 eurové mince. 2 eurovú mincu Vám tiež rozmení na 1+50c+50c. Už žiadne starosti s drobnými, o všetko je postarané na mieste.

Vysávač 8x

Pohodlné vysávanie za najnižšiu sumu 50 centov s najvyšším možným 5 minútovým intervalom. Samozrejme na vysávanie máte dostatočne veľa priestoru pre Vaše pohodlné vysávanie a starostlivosť o Váš automobil.

PENOVÉ TEPOVACIE ZARIADENIE

Penové tepovacie zariadenie na Vaše sedačky, program P1 a hadicou vľavo nanášate penu a kefou čistíte sedačku, následne programom P2 a "vysávačom" vpravo tepujete a zberáte nečistoty spolu s penou.

HUSTIČ PNEUMATÍK

Dohustovač pneumatík (kompresor na dofúkanie pneumatík) sme pre našich zákazníkov nastavil na najnižšiu možnú sumu 50 centov s najvyšším možným intervalom 5 minút tak, aby ste stihli dofúkať celé auto.

ODVÍJAČ PAPIEROVÝCH UTIEROK.

Potrebujete si niečo utrieť po umývaní Vašich áut? Máme pre Vás ďalšiu novinku - odvíjač papierových utierok. Za 50 centov máte k dispozícií 5 kusov papierových suchých utierok. Do interiéru auta máme pre Vás už čoskoro prichystané aj zvhlčené papierové utierky vhodné na palubné dosky a podobne.

PRÁČKA ROHOŽÍ / KOBERČEKOV

Pre suché čistenie vložíte mince (50 centov 60s, 1€ 120s, 2€ 240s) , vložíte koberček do prístroja a vylezie vám očístený, ak chcete mokré čistenie dole vpravo po stlačení pedálu sa Vám nastrieka voda. Záleží od typu koberčeku a zašpinenia.

ČISTIČ ALU DISKOV 4x

Čistič alu diskov nájdete v prvých štyroch boxoch.

Za 50 centov máte k dispozícií až minútový interval na nanesenie čističu na Vaše disky.

Nieje potrebné nanášať tento čistič dlho, stačí naniesť plošne na každý disk.
Následne po aplikovaní zvolte či už program s horúcou vodou a mikropráškom ( 1. ), alebo oplach osmovodou (4.), a najprv si opláchnite disky a až potom pokračujte v umývaní auta ďalej.

SUŠENIE KAROSÉRIE

K dispozícií taktiež prístroj na sušenie karosérie vašich áut vzduchom, ktorý Vám príde vhod nielen v zimných mesiacoch, napríklad na vysušenie medzier medzi dverami Vašich áut, karosérie a podobne. Cena len 50 centov na 5 minút používania.

Wifi free - hudba

Pri umývaní Vám bude v pozadí hrať skvelá hudba a nechýba ani WIFI Free zóna.

ZMES DO OSTREKOVAČOV

Medzi ďalšiu skvelú službu, ktorú sme pre Vás pripravili je doplnovač letnej a zimnej zmesy do ostrekovačov. Len za 80 centov máte 1 liter zmesy. Použitie je jednoduché, ako keby ste tankovali :)

Kávomat, automat na nealko

Ak máte chuť na kávu, alebo nealko u nás si ju môžete kúpiť a vychutnať v pohodlí Vášho vozidla, vzhľadom na situáciu s pandémiou.

Lesk bez Šmúh & škrabancov

NOVÁ TECHNOLÓGIA OSMOVODA

Vďaka horúcej vode s mikropráškom a osmovode Vám neostanú po uschnutí auta "bodky" na ktoré ste boli zvyknutí.

Poriadne umyte auto s programom 1 a následne riadne opláchnite s osmovodou - program 4. Budete príjemne prekvapení s výsledkom - presvečte sa.

8 BOXOV OTVORENÝCH NONSTOP

Naša bezdotyková umyvárka s 8 boxami je pre Vás otvorená NONSTOP 24 hodín, 7 dní v týždni počas celého roka. Neónové osvetlenie, ( pri zapnutí programu sa box ešte viac rozsvieti ), vynikajúci tlak vo vapke vlastné parkovisko, vysávače s 5 min. intervalom.

KVALITNÝ KERAMICKÝ VOSK SIMONIZ

Najväčšia inovácia v priemysle autoumyvárni. Simoniz vyvinul jedinečnú molekulu. Vďaka keramickým polymérom ktoré priľnú k povrchu automobilu, vytvoria odolnú ochrannú vrstvu. K pevnému spojeniu dochádza vďaka tomu, že Simoniz Ceramic Sealant nesie kladne nabité ióny ktoré sa ako magnet priťahujú k záporne nabitému povrchu vozidla. Vytvorená vrstva je vysoko hydrofóbna a odolná voči poveternostným podmienkam.

Simoniz® Ceramic Shield – Keramický vosk vytvára ochrannú vrstvu ktorá je odolná voči ultrafialovému žiareniu a môže výrazne spomaliť proces oxidácie laku vozidla. Táto vrstva je taktiež odolná voči chemickým vplyvom prostredia, akým sú vtáčince a kyslý dážď. Vďaka hydrofóbnym vlastnostiam perfektne odpudzuje vodu, pri kontakte vody s ošetreným povrchom sa voda zlučuje a rýchlejšie odteká. Ošetrený povrch zabraňuje priľnutiu špiny k povrchu vozidla. Vďaka tejto vlastnosti je čistenie vozidla jednoduchší a rýchlejší. Simoniz Ceramic Sealant zlepší schopnosť laku odrážať svetlo a tým zanecháva hlboký lesk vozidla a skrášľuje vzhľad. Vďaka unikátnej formule je SIMONIZ CERAMIC SEALANT najodolnejší vosk s výdržou až 30 dní!

Pre najlepší výsledok použite Aktívnu penu na hrubé odstránenie nečistôt. Následne horúcu vodu s mikropráškom, oplach, KERAMICKÝ VOSK SIMONIZ a vo finále oplach s osmovodou ( posledný program).

UMÝVAJTE EŠTE VÝHODNEJŠIE A ZÍSKAJTE 10% ČASU NAVIAC S NAŠOU KARTOU SRACING CARD WASH

Zákaznícku kartu S-RACING CARD WASH zakúpite v meničke peňazí:
1. vložte bankovku 5 €, následne zvoľte ZAKÚPIŤ KARTU
2. Dobíjanie zákazníckej karty: vložte ľubovoľnú bankovku, zasuňte kartu do čítačky na meničke, následne zvolte DOBIŤ KARTU

➡️ PRI POUŽÍVANÍ ZÁKAZNÍCKEJ KARTY ZÍSKATE VŽDY 10% ČASU NAVIAC PRI UMÝVANÍ.
➡️ V prípade nejasností, informácii neváhajte osloviť nášho zamestnanca, ktorý je pre Vás k dispozícii denne od 08:00 do 18:00 priamo na mieste umyvárky Senec.
➡️ MOŽNOSŤ ZAKÚPENIA KARTY PRE FIRMY priamo na mieste. informujte sa u našej obsluhy.

Kde sa nachádzame

Neváhajte, Váš automobil si zaslúži hýčkanie a opateru. Nájdete nás šamorínskej ulici 20 v Senci. Pre zobrazenie google maps linku kliknite na šípku.